Summer Fashion Deals | H&M Edition

Kodaň, Dánsko

Áno presne tak! Všetky tieto krásne kúsky môžete mať teraz za naozaj skvelé ceny! H&M má totiž veľký výpredaj v predajniach aj online a keďže sa jedná o skutočne pekné kúsky, ktoré ešte pred nedávnom boli za plnú cenu, rozhodla som sa pre vás pripraviť článok, ktorý bude plný inšpirácie a outfitov tejto značky. Takže ak vám niečo padne do oka, určite neváhajte a bežte si po to! Výpredaj v H&M býva pomerne často, no nie vždy sa tam nachádza taký výber ako teraz. Ja už som si svoje kúsky ulovila, tak nezabudnite na to aj vy, ak si chcete trošku obmeniť svoj šatník!


Yes, that's right! All these beautiful pieces from H&M are on sale now and you can get them for a great price! H&M has a huge sale going on both online and in their physical stores and there is lots of truly stunning pieces that you could get for their normal price just a while ago. That's why I decided to make a new blog post for you guys and show you some inspiration and outfits with these H&M pieces being on sale. So if there is something that catches your eye, don't hesitate a single minute and run for them! Sales at H&M are quite often, but you don't always find gems like these. I've already secured my beloved pieces so don't forget to do as well if you are planning on adding some new pieces into your wardrobe.


Ktorý z outfitov vás zaujal najviac? Našli ste si nejaký kúsok, ktorý vám padol do oka? Máte vyhliadnutý nejaký kúsok, ktorý by ste si chceli v blízkej dobe zadovážiť?
8 comments

 1. Já v HMku moc nenakupuju - nějak mne tam už dlouho nic nezaujalo.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Príde mi, že H&M máva svoje fázy, kedy majú nie tak zaujímavé kúsky a potom zase príde vlna, kedy ponúkajú fakt krásne oblečenia (čo je našťastie aj teraz). :)

   Delete
 2. Absolutely nice products =)

  Nice summer fashion =) I like the pink bag, it looks super cute.
  I follow you now on GFC, let me know when you follow me back.

  ReplyDelete
 3. Nádherné kombinace, přesně můj styl. :) I doplňky nemají chybu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to ma veľmi teší!! Určite bež do H&M si nejaké z týchto vecí uloviť, sú krásne :)

   Delete

Instagram

FRENCHSTYLE. Theme by STS.