SUEDE JACKET OUTFITS


Ako som tak chodila po nákupnom centre a pozerala sa po novej koženkovej bunde na jar, všimla som si, že okrem týchto módnych klasík sú momentálne veľkým trendom aj semišové bundičky. A práve preto som sa rozhodla, že v nových outfitoch budú hlavným prvkom práve tie! Dúfam, že sa vám budú páčiť a inšpirujete sa ako nosiť či kombinovať semišové bundy na jar.

Ktorý z outfitov vás najviac zaujal? Čo hovoríte na tento módny trend? Páči sa vám?


12 comments

 1. Beautiful jackets <3

  I followed you on GFC. I hope you can follow me back.

  http://makeyourperfectstyle.blogspot.ba/

  ReplyDelete
 2. I really liked the first one, but the others also dressed them !!!
  xoxo

  marisasclosetblog.com

  ReplyDelete
 3. najviac ma zaujal prvý, štvrtý a piaty aj keď v tom prvom by som určite (ja) zamenila topánky, ale inak tiež sa mi dosť zapáčili tieto bundičky, hlavne v baby pink farbe :)

  The Noela

  ReplyDelete
 4. Nejvíce se mi líbí první a poslední outfit.

  Somethingbykate

  ReplyDelete
 5. Outfity vyzerajú veľmi pekne a najviac ma zaujal posledný outfit,kedže kombinácia bielej,sivej a modrej sa mi moc páči :). Už by aj mne trebalo nejakú takú bundičku na blížiacu sa jar.
  Lifelover

  ReplyDelete
 6. Opäť krásne inšpirácie! ♥ Tlieskam, si fakt šikovná :))

  Candy | C a n d y G r a n t

  ReplyDelete
 7. Fandím outfitu s pepito sukní! Semišovou bundičku jsem si koupila v zahraničí před několika lety v taupe odstínu; přišla mi tehdy jako dobrá univerzální alternativa k džínovým a koženým bundám, které mě nikdy moc nechytly. Loni jsem procházela obchody a byla v šoku, že moje "originální" semišová bundička, kterou mi tolik holek chválilo, visí snad v každém obchodě. Tak koukám, že ta vlna ještě nepřešla. :D

  ReplyDelete

Instagram

FRENCHSTYLE. Theme by STS.