BERLOOK

Kodaň, Dánsko

If you remember, some time ago, I wrote a post about BERLOOK - a brand that aims to create sustainable swimwear with a perfect fit. It's truly worth it to visit their website as you can find lots of beautifully-made and interesting fashion pieces there, from loungewear, activewear to, of course, swimwear (and more!). My package from them finally arrived and in today's blog post, I would like to show you what I got from them!

Ak si spomínate, pred nedávnom som s Vami zdieľala značku BERLOOK, ktorej cieľ je tvoriť udržateľné plavky s perfektným fitom. Na ich stránke však nájdete omnoho viac a určite sa ju oplatí navštíviť ak práve hľadáte zaujímavé a pekné activewear kúsky či oblečenie na doma. Konečne mi od nich prišiel balíček s kúskami, ktoré som mala možnosť vybrať a tak by som vám ich v dnešnom článku rada ukázala.


The delivery was really fast and my fashion pieces were beautifully wrapped and put into this jute bag that just screams beach vibes, haha. You can also see the brand's branding all over and it just looks very professional and truly nice. And since there is never too many swimwear pieces, I decided to choose exactly those. BERLOOK specializes in swimwear and that made me really curious about whether they are worth it or not and what they are going to look like in real life.

Balíček prišiel pomerne rýchlo a kúsky boli zabalené v takomto krásnom jutovom vreci, ktoré úplne chŕli beach vibes. Okrem toho nechýbal ani branding nie len na balení, ale aj samotných kúskoch. No a keďže plaviek nikdy nie je dosť, rozhodla som sa práve zvoliť tie. Keďže sa BERLOOK špecializuje práve na tento typ odevov, bola som veľmi zvedavá, ako budú vyzerať v skutočnosti a či naozaj stoja za to.


I chose a two-pieced bikini set consisting of a Black Twist Backless Bikini Top and a matching Black Low Waiszed Bikini Bottom. I wanted to purchase black swimsuit for a long time so my choice was pretty clear to me. I found the design of this bikini top very interesting and appealing to the eye, and the ribbed material was just a big plus!

Ja som teda siahla po matching sete, ktorý sa skladá z vrchnej časti - Black Twist Backless Bikini Top a matching spodnej časti - Black Low Waisted Bikini Bottom. Už dlho som chcela práve čierne plavky a tak moja voľba celkom jasná. Veľmi ma zaujal lichotivý a zaujímavý design vrchného dielu a tiež rebrovaná látka, ktorá je na dotyk neskutočne príjemná.


The material is truly comfortable and very nice to touch. It has a high-quality and you can see that BERLOOK knows what they are doing and they are great at it! When it comes to sizes, I decided to combine XS for the bikini top and S for the bottom part, and you don't have to worry about the sizes at all. The brand provides a sizing chart along with the model's measurements/sizes to be easier for you to find and choose the perfect fit. Honestly, I can say that this was a great choice for me - both design and size-wised, and I can happily recommend BERLOOK as your go-to store for not only beautifully-made swimwear. Let me know what you think!

Materiál týchto dvoch kúskov je skutočne komfortný a veľmi príjemný. Plavky sú kvalitne spracované a je vidieť, že BERLOOK skutočne vie, čo robí. Čo sa týka veľkosti, vybrala som si kombináciu XS a S, pri čom vrchný diel bol ten menší a z veľkostí si viete skutočne dobre vybrať. Na pomoc je aj veľkostná tabuľka spolu s mierami modeliek, takže sa vôbec nemusíte báť objednávať aj takéto kúsky bez vyskúšania. Za mňa úplne skvelý výber a určite značku BERLOOK odporúčam.Čo hovoríte na tieto kúsky vy? Poznáte značku BERLOOK? Aké nároky máte pri výbere bikín vy?Post a Comment

Instagram

FRENCHSTYLE. Theme by STS.