Slovensko

ONE PIECE, DIFFERENT STYLES

 

Vítam vás opäť pri novom (fashion) článku! Pred pár dňami som na blogový instagram pridala menšiu outfitovú montáž vo forme videa s myšlienkou poskladať niekoľko outfitov okolo jedného kúsku - bielej košele. A keďže sa mi výsledok nesmierne zapáčil, rozhodla som sa tieto outfity pridať aj sem, na blog, aby som vám aj sem priniesla menšiu módnu inšpiráciu.


Ja a zvieracie vzory, k tomu sa už na tomto blogu nemusím ani len vyjadrovať. Z úplnej jednoduchosti vedia vyčariť zaujímavý outfit, ktorý však vôbec nemusí pôsobiť ťažko, ba naopak. Pri kombinovaní s basic kúskami daný vzor krásne vynikne a vy zaručene zaujmete nejeden pohľad. Ďalším trendom, ktorý sa mi veľmi zapáčil sú nohavice s koženým efektom, ktoré sú taktiež zaujímavým prvkom. No a čo tie rozkošné svetríky? Kto by im predsa odolal!


Neviem aký názor máte vy, no pre mňa je trendy aj klasická kombinácia jeansov a košele, po novom s doplnkom v podobe korzetov či takýchto "podprseniek"/topov. K tomu len minimum doplnkov a módny outfit je na svete! Pre "chanel" look stačí rifle zameniť za tvídovú sukňu so sakom alebo s motorkárskou koženkovou bundou pre viac rebelský vzhľad. Nevyhnutnosti vám postráži malá "baguette" kabelka, ktorej comeback ste už každá zaručene zaregistrovala!


Posledné trio tvorí aj outfit s krásnou bundičkou do pasa s pepito vzorom, ktorá krásne odhalí krivky a zvýrazní pás. Ak však máte náladu na niečo extra, košeľu skombinujte s čiernymi koženkovými nohavicami a čiernym sakom, cez ktoré len prehoďte mohutnejší opasok. Zopár metalických doplnkov a červený rúž, a modelkovský look behom niekoľkých minút!


Ktorý outfit vás zaujal najviac? Snažíte sa nasledovať trendy? Ktorý je váš najobľúbenejší?

Comments

 1. Such an inspiring post! It is always wonderful when you have really versatile items that can be worn a lot of different ways.
  the creation of beauty is art.

  ReplyDelete
 2. Já trendy moc nesleduju, ale ta druhá kombinace se mi moc líbí. Skvělý nápad na článek.
  Povídání nejen o kosmetice

  ReplyDelete
 3. Super inspirace! :) Moc se mi líbí, když se jeden kousek dá takto variabilně zkombinovat :) Sama přemýšlím, že si bílou košili koupím, jen jsem ještě nenarazila na tu pravou :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 4. Tenhle styl mě vážně baví, jen mi poslední dobou chybí otevřené obchody, abych si kousky mohla vyzkoušet. :/ Koláže se ti moc povedly, skvělá inspirace! :))

  ReplyDelete
 5. Wau, to sú krásne kombinácie. :)

  ReplyDelete
 6. Mně se líbí ten předposlední, ale košile nosím úplně jinak :)

  Somethingbykate

  ReplyDelete

Post a Comment

Form for Contact Page (Do not remove)