MAYBELLINE | TATTOO BROW PEEL OFF TINT

Keďže som v poslednej dobe vyskúšala veľa (pre mňa) nových produktov, ktoré ma zaujali, rada by som sa s Vami podelila o moju skúsenosť a celkové dojmy z nich. Práve preto Vám opäť prinášam novú recenziu na produkt, z ktorého som pri kúpe bola celkom neistá, no veľmi milo ma prekvapil. Jedná sa o zlupovaciu "farbu" na obočie Tattoo Brow Peel Off Tint od značky Maybelline a ak Vás už len na prvý pohľad tento tint zaujal, určite Vám odporúčam prečítať si o ňom viac v celom článku.


A little bit more about it...

semi-permanentná zlupovacia gélová farba na obočie
• prirodzene vyzerajúce a perfektne vytvarované obočie až na 3 dni
precízne tvarovanie a ľahké nanášanie vďaka tenkému aplikátoru
• šetrná farba s obsahom materskej kašičky a Aloe Vera
• bez podráždenia pleti a očí


Maybelline Tattoo Brow - Easy Peel Off Tint - Medium Brown

Asi každá z nás túži po krásne vyzerajúcom a vytvarovanom obočí, no pokiaľ máte obočie jemné a nie až tak výrazné ako ja, aj napriek tomu, že si ho líčim rada, sú dni, kedy sa mi jednoducho nechce. A áno viem, že ísť ku kozmetičke alebo si jednoducho v drogérii kúpiť obyčajnú farbu na obočie nie je žiadna veda, no keďže mám skôr záujem len o jeho jemné zvýraznenie, ktoré by mi buď poslúžilo ako podklad a urobilo efekt zahustenia alebo mi ho len zafarbilo na dobu niekoľkých dní a nie týždňov, hľadala som alternatívu, ktorá by mi vyhovovala a s radosťou Vám oznamujem, že som ju našla a ani to netrvalo dlho!

Zo začiatku som bola dosť skeptická, na internete som nenašla veľa obrázkov a keďže tento Tattoo Brow Peel Off Tint môžete kúpiť hneď v niekoľkých odtieňoch, práve jeho výber bol pre mňa trošku boj. Nemala som záujem vyhodiť peniaze za odtieň, ktorý by mi potom vôbec nesedel a tak som ho po veľmi dlhom uvažovaní riskla a zobrala si práve odtieň Medium Brown, ktorý je určený pre blondínky a svetlé typy a môžem povedať, že som s týmto výberom neskutočne spokojná! Pôvodne som rozmýšľala nad tmavšou variantou, no nakoniec som sa pekne trafila do odtieňu, ktorý takmer úplne sedí s odtieňom mojej ceruzky na obočie.


Po 3 jednoduchých krokoch (ako sa píše (nie len) na obale, kde tiež nájdete návod) môžete mať pekne a prirodzene vyzerajúce obočie po dobu 3 dní a aj keď sa mi to najprv nezdalo, naozaj je to tak. Záleží to však na vrstve, ktorú nanesiete a dobe jej zasychania na obočí. Ja som si vždy aplikovala trošku hrubšiu vrstvu (aj pre lepšie zlupovanie) a nechala pôsobiť tak hodinku, kedy mi v tomto prípade farba na obočí zostala aj po dobu dlhšiu ako 3 dni. Na 2-3 dni mi stačilo aj cca 20-30 minút pôsobenia farby, ale vždy to záleží od nanesenej vrstvy a toho, ako často príde farba alebo teda obočie do kontaktu s vodou, takže je to veľmi individuálne. Po tom, ako Vám farba zaschne ju stačí zlúpnuť a pôjde Vám pekne dole bez toho, aby Vám vytrhala nejaké chĺpky. Na fotke vyššie som produkt nechala pôsobiť cca 20 minút, avšak mi príde, že na obočí je jeho odtieň o trošku tmavší.

S aplikátorom sa veľmi dobre pracuje a vytvarovanie obočia podľa Vašich predstáv trvá len niekoľko minút. Aj keď sa Vám bude pri prvých aplikáciach zdať pracovať s touto farbou zložité, nenechajte sa odradiť, pretože po pár použitiach raz-dva prídete, ako na to a nájdete si vlastnú techniku. Odporúčam nechať farbu chvíľku zaschnúť a v tvarovaní potom pokračovať, keďže gélová textúra je trošku lepkavejšia

Čo sa týka intenzity farby, ja osobne mám radšej a páči sa mi prirodzený vzhľad obočia, kedy jeho začiatok nemáte odseknutý a ako podľa pravítka. Aj s farbou sa dá urobiť vytieňovaný efekt, no treba sa s tým pohrať. Stačí ak do prednej časti nanesiete menej vrstvy alebo ju jednoducho necháte pôsobiť kratšie ako zvyšok obočia.

Jediným takým malým mínusom je, že po postupnom vymývaní a blednutí farby tento odtieň ostáva trošku oranžový a vtedy siahnem po ceruzke na obočie, ktorá mi to pomôže upraviť. Pokiaľ však hľadáte akúsi alternatívu klasickej farby na obočie, tento produkt Vám určite odporúčam.


Comments

 1. Jéj, vďaka za tip, momentálne zháňam niečo dobré na obočko. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 2. Já mám obočí úplně černé, takže pro mě by to asi nebylo, ale jako produkt to vypadá super :))

  ReplyDelete
 3. Dokonalé fotky, ja ich tak milujem!!! No, na tento gél som pozerala, vyzerá že ušetrí kopec času, možno niekedy skúsim :)

  ReplyDelete
 4. What a unique product! I hadn't heard of it so this review was super interesting. I'd definitely love to try it out myself.
  the-creationofbeauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. s podobnými produktami nemám skúsenosť, ale maju pekný obal :)

  ReplyDelete
 6. zaujímavý produkt :) práve hľadám niečo na obočie

  WHEN PIGS FLY

  ReplyDelete

Post a Comment

Form for Contact Page (Do not remove)