LEOPARD & SNEAKERS | OUTFIT

Telč, Česko
Po pekne dlhej dobe na blog konečne pridávam outfitový článok. Aj napriek tomu, že mám v hlave predstavu a nápady, aké outfity by som s Vami chcela zdieľať, vždy to padne práve na tom, že sa k ich realizácií a nafoteniu nikdy neviem dokopať a nie som na to dvakrát pyšná. A tak som veľmi rada, že som sa na fotenie tentokrát nechala prekecať, pretože mne osobne sa táto, pre niekoho možno zvláštna kombinácia, neskutočne páči.

Top - H&M | Bralette - H&M | Leopard pants - MANGO | Sneakers - New Balance | Necklaces - H&M | Watch - Michael Kors | Bracelet & Ring - Pandora | Bag - Fiorelli


Sneakers a dlhé nohavice? Možno si niekto povie, že je to veľmi zvláštna kombinácia dvoch vecí, ktoré absolútne nejdú k sebe (alebo minimálne v tomto prípade), no mne osobne to príde zaujímavé o to viac, že je to trošku mimo mojej komfortnej zóny v obliekaní. Za normálnych okolností by som jednoznačne zvolila iný typ obuvi, avšak trochu málo som sa inšpirovala jedným z posledných trendov a to ugly sneakers, ktorý ste určite postrehli.

Teda, nie, že by práve tieto tenisky spadali do kategórie ugly sneakers, no svojou mohutnosťou a tým, ako celkovo vyzerajú, mi ich ihneď pripomenuli a aj napriek tomu, že som si nimi na začiatku nebola istá (to je tak, keď niečo objednávate online bez toho, aby ste to predtým videli naživo), nejako som ich automaticky  zaradila do šatníka a zakomponovala do outfitov. A ani tento nebol výnimkou. Keďže sa mi celý outfit s nimi zapáčil (a ak sa naň budete pozerať dlhšie, určite v ňom uvidíte potenciál aj vy), bola to o to väčšia motivácia, napísať nový článok do fashion rubriky.  Trendu ugly sneakers by som sa však rada povenovala v samostatnom článku a ukázala, že odhliadnuc od názvu tento trend môže vyzerať aj dobre.


No a čo sa týka týchto nohavíc, ani sa nevyjadrujem, aký maniak som na (zvieracie) vzory (o tom by Vám mohlo hovoriť moje okolie 🙈🙊💓), takže po tom ako som ich uvidela jednoducho museli byť moje. Keďže som celkom nízka, vždy som sa dlhým nohaviciam vyhýbala predovšetkým kvôli tomu, že som mala nejako zafixované, že dlhé nohavice "môžu" nosiť iba vysoké, teda okrem jeansov, samozrejme. Postupom času som sa však naučila nedržať sa týchto pomyselných "pravidiel" a práve vďaka tomu som sa dostala k veciam, o ktorých by som pred pár rokmi vyhlásila, že nie sú nič pre mňa. Niekedy je však zaujímavé pozerať sa na prílev pocitov či myšlienok, ktoré Vám prinesie práve moment, kedy vystúpite zo svojej komfortnej zóny a prestanete sa zaoberať nejakými neexistujúcimi "pravidlami", ktoré sa Vám dostali do hlavy a Vy vlastne ani neviete ako.

Shoutout môjmu fotografovi, ktorý ma dokopal k tomu, aby som konečne niečo nafotila! 


Čo hovoríte na kombináciu tenisiek a dlhých nohavíc? Aký máte názor na vzory? Ktorý posledný trend sa Vám páčil najviac alebo Vás niečim oslovil?
19 comments

 1. Já úplně moc nejsem na zvířecí vzory, ale tyhle kalhoty jsou naprostá pecka! :) Kombinace s teniskami je super, je to něco jiného a celkově outfit ještě o něco víc pozvednou :))

  Another Dominika

  ReplyDelete
 2. krásný outfit :) můžu se zeptat čím fotíš?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Práve tieto fotky neboli fotené na môj foťák, no na konci článku nájdeš link na instagram priateľa, kde sa dozvieš viac :)

   Delete
 3. Ty kalhoty jsou vážně boží, outfit se ti moc povedl a sluší ti! :))

  ReplyDelete
 4. Kombináciu dlhých nohavíc s teniskami milujem!! Tieto leo sú vážne super! Mňa trend so zvieracími vzormi tiež celkom chytil. A ešte musím povedať že máš prekrásne vlasy!
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE

  ReplyDelete
 5. Ačkoliv jsem na tvůj blog zabloudila náhodou a absolutně mě neláká ani jedno téma, tak ti musím moc pochválit design blogu a celkově kvalitu fotek a tak všeho kolem :)

  ReplyDelete
 6. To je skvělý outfit a hodí se skvěle teď od toho podzimního počasí. :)

  Somethingbykate

  ReplyDelete
 7. musím priznať že kombo týchto tenisiek a nohavic sa mi nepáči, ale moc ti tie nohavice svedčia, a máš parádne vlasky :)

  ReplyDelete
 8. ja síce nie som maniak na zvieracie vzory, ale veľmi sa mi páčia na všetkých ostatných :P:D krása

  WHEN PIGS FLY

  ReplyDelete

Instagram

FRENCHSTYLE. Theme by STS.