ZOELLA NEW BEAUTY PRODUCTS

March 31, 2017

Pred nedávnom som zistila, že Zoella, ktorú určite väčšina z vás pozná, pustila do predaja nové beauty kúsky, ktoré vám jednoznačne musím ukázať. Nejedná sa o žiadnu oficiálne novú radu, aj napriek tomu, že väčšina z nich je k sebe zladená. Pokiaľ vás zaujíma, čo tentokrát Zoella vymyslela, určite pokračujte v celom článku!


Na Zoellinu kozmetiku si robím zálusk už veľmi dlho a vždy ma nadchne, koľko fantázie a úsilia dá do tvorby svojich produktov. Vždy sú krásne zladené, navrhnuté a občas u nej nájdeme aj veci, ktoré sú z beauty sveta pre nás úplne nové. Tentokrát svoju kozmetickú ponuku obohatila o päť nových kúskov.


Good Things Come in Threes je sada troch mini voňaviek, ktoré Zoella predstavila už v predchádzajúcich radách. Toto rozkošné balenie obsahuje  Sweet Inspirations - veľmi delikátnu sladkú vôňu s tónmi mandlí, vanilky a medu, Blissful Mistful - jemnú, ženskú vôňu s tónmi jahôd, grapefruitu, fialky, jazmínu a gardénie a na záver vôňu Let's Spritz! - osviežujúcu a ovocnú s tónmi malín a ríbezieľ. Každá mini voňavka má 15mL a cena tohto balenia je 16,80€.

Ja kozmetické taštičky milujem a nikdy sa ich neviem nabažiť. Tentokrát Zoella pridala do ponuky ďalšie 3 nové taštičky a medzi nimi je aj táto stredná látková beauty taštička s rozkošným designom. Jej cena je 10,80€.

Novým produktom je aj pena do kúpeľa a sprchový gél v jednom. Obsahuje vitamín E, bambucké maslo a extrakty z Aloe Vera pre hladkú pokožku. Ani pri ňom nesmie chýba krásny design, ktorý Zoella navrhla pri jednej z jej kozmetických kolekcii. Má 250mL a cena je 4,20€.

Ako som už hovorila, Zoella navrhla novinky aj v oblasti kozmetických taštičiek a hneď tu máme ďalšiu, tentokrát o niečo väčšiu. Je ako stvorená na cestovanie, pretože sa do nej veľa zmestí a všetko máte na jednom mieste. Aj napriek svojej veľkosti, pre beauty závislákov je tá pravá! Cena tejto taštičky/kufríku je 21,60€.

Posledným produktom, ktorý mi taktiež padol do oka, je táto malá kozmetická taštička s krásnym rose gold detailom, ktorá sa akurát hodí do každej kabelky a zmestia sa do nej všetky potrebné veci. Jej cena je 8,40€.


Ktoré z týchto produktov vás zaujali? Poznáte Zoellu? Vyskúšali ste už niekedy jej kozmetiku?
Join the conversation!

  1. Zoellu znám, ale nic od ní mě nezaujalo. Já celkově nejsem příznivcem těchto předražených věciček s potiskem jména youtuberů a blogerů :D.. Když je to tričko, knížka nebo něco, co má i vlastní designe, proč ne, ale kosmetika mě nikdy nezaujmula :D..

    ReplyDelete
  2. produkty od Zoelly vyzerajú skutočne dobre, len tá cena je až moc nadnesená

    http://mostpowerfulart.blogspot.sk/

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© FRENCHSTYLE. Design by FCD.