My Beauty Wishlist 2022

Dánsko

V tomto článku by som s vami rada zdieľala niekoľko produktov, ktoré sa nachádzajú na mojom beauty wishliste. Už dlho sa obzerám po beauty produktoch značky Gisou, ktoré majú nielen úžasné balenia a design, ale aj samotné ingrediencie a jednoducho celý storytelling značky Gisou je proste dokonalý. Okrem toho sa do môjho wishlistu pridali aj nejaké tie produkty od Dior, ktoré by som rada vyskúšala a zistila, či sa cena rovná kvalite, alebo si zaplatíte iba za značku. Dúfam, že vás môj beauty wishlist inšpiruje a možno vám dá nápad k tomu, čo kúpiť niekomu, alebo kľudne aj sebe, na tieto Vianoce. Prajem vám príjemné prezeranie!Ktorý produkt vás zaujal najviac? Čo máte na beauty wishliste vy? Máte už nejakú skúsenosť s produktmi od Gisou?


8 comments

 1. All of these products look wonderful! I definitely understand why they are on your wish list!
  the creation of beauty is art.

  ReplyDelete
 2. Oh skvelý wishlist. Značku Gisou chcem už aj ja dlho vyskúšať. Počula som, že tá vôňa je nedkutočná. Taktiež sa pripájam hlavne k lesku od Dioru - už dlho po ňom pokukujem. Ja by som tam ešte za seba pridala tekuté lícenky od Rare beauty! A séra Beauty of Joseon som skúšala a sú moc super, písala som na ne aj recenziu ak by si chcela vedieť viac :)

  xx Alexandra z 𝕄𝕊 𝔸𝕃𝕎𝔸𝕐𝕊 𝕃𝔸𝕋𝔼 / INSTAGRAM

  ReplyDelete
 3. Máš wishlist opravdu nabitý a přeji ti, ať ti některé produkty nadělí Ježíšek. :))

  ReplyDelete
 4. Super wishlist. Držím palce ať se ti vše splní. Somethginbykate

  ReplyDelete
 5. Vypadá to na zajímavou značku kosmetiky, ať se ti splní pořídit si tvé vysněné produkty! :) A přeji jen to dobré do roku 2023 a hlavně zdraví! :))

  ReplyDelete
 6. Krásné koláže, v jakém pracuješ programu? 🙂

  ReplyDelete
 7. Jediné, co mi je povědomé, je Ordinary. Já jsem věrná produktům, které mi vyhovují, třeba od Lobey krémy :)

  ReplyDelete

Instagram

FRENCHSTYLE. Theme by STS.