BURBERRY - MY BURBERRY BLUSH

V dnešnej recenzii by som Vám rada povedala niečo málo o krásnom parféme značky Burberry - My Burberry Blush. Okrem veľmi príjemnej vône je zaujímavý aj samotný flakón, ktorý Vás zaujme hneď na prvý pohľad. Ak Vás táto vôňa zaujala, určite si o nej prečítajte viac v celej recenzii!


A little bit more about it...

• dámska kvetinovo-ovocná parfumovaná voda 
• vhodná na denné nosenie na jar a leto
hlava: citrón a granátové jablko
srdce: ruža, pakost a zelené jablko
základ: jazmín a vistéria


Burberry - My Burberry BLUSH

Parfumovaná voda My Burberry BLUSH ma zaujala predovšetkým svojim jednoduchým, no zároveň veľmi zaujímavým a pekným flakónom. Samotná vôňa je veľmi jemná a elegantná, no pre niekoho môže byť až príliš mydlová a miestami silná a bude potrebovať nejaký čas na to, aby si na ňu zvykol rovnako ako aj ja. Príde mi, že vôňa je oveľa krajšia až po tom, ako sa po čase rozvonia. Sama za seba by som ju odporúčala skôr na jarné či letné obdobie, pretože na jeseň a zimu nie je až taká výrazná a výdrž je taktiež slabšia, teda samozrejme pokiaľ si jej nenanesiete viac. Potom sa vám však môže zdať až príliš vtieravá. Pokiaľ na ňu máte zálusk, určite do nej choďte, ale v prvom rade si ju určite vyskúšajte v menšej veľkosti a inom ročnom období, ako je jeseň či zima. 
5 comments

 1. Já mám mýdlovky docela ráda :-)

  ReplyDelete
 2. Většinou používám toalti vody takže by me nevadilo, že je slabší. Může byt fajn 🙂
  Somethingbykate

  ReplyDelete
 3. Ten flakónek je opravdu krásný. Podle popisu to může být hezká vůně. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  ReplyDelete
 4. Tuto voňavku neznám a od značky Burberry jsem ještě žádnou neměla:)), ale flakónek vypadá moc pěkně!:)

  Shard of Dreams

  ReplyDelete
 5. Já bych si hrozně ráda koupila i jinou vůni, ale prostě mi pak přijde, že už to nejsem já, takže mám celoročně jenom jednu a lidi i říkají, že je to pro mě už typické :)

  TheWayByA

  ReplyDelete

Instagram

FRENCHSTYLE. Theme by STS.