HANUS RUŽOVÁ VODA

Už dlhšie som vám chcela napísať recenziu na ružovú vodu od značky Hanus a tak som veľmi rada, že sa k nej konečne dostávam. Mojou prvou ružovou vodou bola práve táto a aj napriek tomu, že som vyskúšala iné značky, rada sa k nej vraciam a najmä kvôli tomu sa chcem s vami podeliť o moje skúsenosti s ňou. Prajem príjemné čítanie!


A little bit more about it...

• ružová voda z čerstvých lupeňov ruže damascénskej 
hypoalergénna pleťová voda na čistenie a tonizáciu pleti, vhodná pre všetky typy pleti
• má protizápalové a upokojujúce účinky, udržiava pH pokožky a pokožku regeneruje
bez konzervačných látok a alkoholu
• 100mL - cena je do 4€ (kúpite najmä v lekárniach alebo na internete)


Hanus Ružová voda

Ako som už spomenula v úvode, mojou prvou ružovou vodou bola práve táto od značky Hanus. Veľmi dlho som chcela ružovú vodu vyskúšať najmä kvôli jej presláveným blahodarným účinkom na pleť a keďže mám problematickú pleť, o to viac ma tento kvetinový destilát lákal. Vkládala som do nej veľa nádejí a musím povedať, že som jej účinkami bola veľmi prekvapená. Keďže práve táto ružová voda neobsahuje žiadne konzervačné látky a jedná sa o kvalitný vodný destilát, moja pleť si ju priam zamilovala. Pleť po jej použití bola rozjasnená, vypnutá, oblasti s akné sa stiahli a doslova som cítila, ako sa táto voda do pleti pekne vstrebávala. Pleť je rovnako tak aj hydratovaná, no zo začiatku bola práve vôňa tejto ružovej vody pre mňa mínusom, keďže samotnú vôňu ruží nemusím a pleťová voda mala veľmi prenikavú vôňu. Po pár použitiach som si na ňu zvykla a teraz je už oveľa príjemnejšia. Vždy keď si pleť vyčistím, siahnem práve po nej a doprajem tak pleti poriadnu regeneráciu a starostlivosť. Na kozmetický tampón sa mi vždy vyleje trošku viac, ako by som chcela, keďže nie je robená ako iné pleťové vody, ale čím viac jej použijem, tým viac sa o moju pleť stará. Veľkým plusom je pre mňa aj fľaštička, ktorá je sklenená.

Musím povedať, že v porovnaní s inými ružovými vodami, je táto naozaj najkvalitnejšia a je to práve vďaka jej "čistému" obsahu. Pri iných som cítila veľmi umelú vôňu, na pleti som nevidela žiadne zmeny a po pozretí obsahu som sa radšej opäť vrátila k tejto, takže pokiaľ hľadáte nejakú dobrú a kvalitnú ružovú vodu, určite vám môžem odporučiť práve túto.• blahodárne účinky na pleť
• zloženie a balenie
• cena za kvalitu

• dostupnosť 
• vôňa (nemusí byť pre každého)

🗢🗢🗢🗢🗢

4/5 bodov


9 comments

 1. Ty jo, vypadá super! :) Už dlouho hledám něco "přírodního" :)

  ELIS MINAROVÁ

  ReplyDelete
 2. Pokud jsem to dobře pochopila, je to vpodstatě bio micelárka :)

  V3ronika life

  ReplyDelete
 3. Taky vlastním růžovou vodu, akorát do jiné značky :) každopádně ji mám moc ráda :)

  Maris Novotná

  ReplyDelete
 4. Také jsem už o růžové vodě spoustu slyšela :) Je zajímavé, jak se účinky liší od značky :) Hlavně, že pomáhá!

  WantBeFitM

  ReplyDelete
 5. O růžové vodě jsem slyšela, ale ještě jsem jí nikdy nezkusila :), ale z tvého článku mě dost zaujala! :)

  Shard of Dreams

  ReplyDelete
 6. Túto značku vôbec nepoznám, ale úplne si ma nalákala. Ružovú vodu som vyskúšala myslím, že len raz, ale mám rada kvetové vody. Pleť pekne upokoja a osviežia a ja som rada, že používam niečo čisto prírodné :).

  ReplyDelete
 7. Tuto značku vůbec neznám ani jsem na ni nenarazila. mě vůně růží vůbec nevadí, naopak :-)
  All my cosmetics

  ReplyDelete
 8. Mala som ju tiež, ale ta jej vôňa ma od používania dosť odrádzala
  LIFE IN PICTURES BY LU

  ReplyDelete

Instagram

FRENCHSTYLE. Theme by STS.