Praha, Česko

PRAGUE TRIP | FEB 2018

Keďže mám momentálne jarné prázdniny, rozhodli sme sa spolu s priateľom využiť aspoň čas voľna a vybrali sme sa na 3 dni do Prahy. Prahu milujem a sama neviem, koľkokrát som toto nádherné mesto už navštívila, no vždy sa tam veľmi rada vraciam. Praha má neskutočné čaro a aj napriek tomu, že som už niektoré miesta navštívila a to nie len raz, rada si ich pozriem opäť. Avšak vždy s radosťou objavujem aj nejaké tie nové.

Výlet do Prahy sa nám začal hneď v prvý deň prázdnin, kedy sme do Prahy prišli vlakom okolo obeda. Vybalili sme sa v hoteli a našou prvou zastávkou bola mačacia kaviareň a poviem vám, v tak útulnej a peknej kaviarni som snáď ešte ani nebola. Bonusom boli mačičky, ktoré stále chodili a chceli, aby sme ich vyškrabkávali. Potom sme sa vrhli do víru veľkomesta, ale len tak light. Okrem návštevy nákupného centra Palladium (ktorá je vždy v Prahe samozrejmosťou), sme sa zastavili aj v krásnej hračkárni Hamleys, ktorú určite pri návšteve Prahy musíte ísť pozrieť. Po hračkárni sme išli na Staromestské námestie s radnicou a orlojom, na ktorom momentálne prebieha rekonštrukcia a neodolala som ani tradičnému Trdlu, ktoré bolo veľmi chutné. Potom sme sa ešte zastavili na Parížskej ulici a smerovali späť na hotel.
Na druhý deň po raňajkách sme sa hneď ráno vybrali na Hradčany, kde nám začalo trošku snežiť, no našťastie sa po chvíli počasie umúdrilo. Na Hradčanoch sme navštívili Katedrálu sv. Víta, ktorá bola krásna a rovnako tak krásny bol aj výhľad na Prahu z námestia. Po Hrade sme sa chceli zastaviť vo Valdštejnskom paláci so záhradami, ktorý bol však zavretý, čo bola veľká škoda. Po ceste sme objavili veľmi útulné kníhkupectvo, natrafili sme na voňavú pekáreň s perníkmi a nakoniec sme skončili pri Vltave. Potom sme sa vybrali k Lennonovej stene, do Kampa Parku a nemohol chýbať ani Karlov Most. Po obede v centre mesta sme išli ešte na Vyšehrad a svoj celodenný lístok sme využili aj na návštevu Čierneho mosta a IKEI, kde sme strávili viac ako 3 hodiny.Posledný - 3. deň sme už poriadne ani nikde neboli, keďže check-out na hoteli bol o 10:30. Po raňajkách a balení vecí sme sa vybrali stráviť čas opäť na Čiernom moste, kde sme si dali úžasné donuty a išli metrom na Florenc, odkiaľ nam išiel autobus späť domov.Čo hovoríte na Prahu? Páči sa vám? Ktoré miesto v Prahe sa vám páči najviac?


Zaful Bikini, just arrived in time for Women's day! 
Use: zafulgo → All 20% OFF 
Click & buy 

#ZafulBikini #Zafulgo #womenday #GirlsCloset #SummerChic

Comments

 1. Wooow!! Amazing photos! You had a great time there, lovely post dear gorgeous destination! <3
  xx


  Check my New post

  ReplyDelete
 2. Nádherné fotky:). Já se po Praze strašně ráda procházím, když je teplo:D.
  Windy pink style

  ReplyDelete
 3. Praha je naozaj nádherná! Boli sme tam s priateľom tiež a určite sa ešte veľakrát chystáme :) krásne fotky :)
  MakeupbyVeo

  ReplyDelete
 4. Totálně krásné fotky, fakt, moc se Ti povedly :) V Praze jsme také byli o letních prázdninách s přítelem na 3 dny :) V brzké době se tam zase chceme jet podívat :) A trdlo v Praze je až skoro samozřejmostí :)

  WantBeFitM

  ReplyDelete
 5. joj moja milovaná Praha :)krásne fotky :)

  ReplyDelete
 6. Cool post, dear!
  I will be happy with the friendship of blogs ♥ I subscribed to you on Blogger (GOOGLE FRIEND CONNECT) FOLLOWERS NUMBER 61 You follow me too?! thanks http://casaninnamamma.blogspot.it/2018/02/florapis.html

  ReplyDelete
 7. Praha je neskutočne úžasná! A ešte krajšia ako cez deň je v noci alebo večer,keď už je tma a je celá vysvietená. Keď som ja bola v Prahe /čomu už je pár rokov dozadu/ zaplatili sme si odvoz okolo centra Prahy na koči a bolo to hrozne super :) . Skvelý článok,len tak ďalej! :)
  Lifelover

  ReplyDelete
 8. Wonderful pics...
  I'm following you back...
  xoxo

  marisasclosetblog.com

  ReplyDelete
 9. Praha je krásná, ráda bych se tam opět podívala. :)

  Somethingbykate

  ReplyDelete
 10. V Praze jsem zase tolikrát nebyla, ale ta kočičí kavárna je úžasná, strašně se těším až se tam někdy podívám. Jinak fotky jsou krásné, samozřejmě :D :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 11. jeeej krásne fotky :) Praha učarovala aj mne a v do tej kaviarne sa budem musieť ísť pozrieť keď ju najbližšie navštívim :)

  ReplyDelete
 12. Já Prahu taky miluju a velmi ráda se tam vracím. Je tam opravdu krásně a v kočičí kavárně jsem teda ještě nebyla. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 13. Very beuatiful pictues. And very beautiful city!

  ReplyDelete
 14. O kočičí kavárně jsem napsala celý jeden článek. Byla jsem v Brně v Pelíšku a zrovna to bylo krátce po tom, co mi zemřel pejsek a návštěva této milé instituce mi hodně psychicky pomohla. Pokud si někdy budu pořizovat kočičku, tak jedině z nějaké takové kavárny. :-) Jinak máš moc krásné fotky. Tvůj na blog na mě působí příjemně. ♥

  ReplyDelete
 15. V první řadě musím říct, že máš perfektní fotky! Vážně, pecka! :) Praha je krásné město a také se do něho velmi ráda vracím, o kočičí kavárně jsem slyšela, ale vzhledem k tomu, že kočky moc ráda nemám, nikdy jsem v ní nebyla :)

  Maris Novotná

  ReplyDelete
 16. Moc krásné fotky. Do té kavárny bych taky šla :D my taky byli s přítelem v Praze :)

  ReplyDelete
 17. krásné fotky ♥ Prahu mám hrozně ráda, nejvíc ty její uličky :) ♥

  ReplyDelete
 18. To video máš moc krásně zpracované! :) V té kavárně jsme byli s přítelem a jedna číča mi tam furt hrabala na šlehačku potvůrka :D Obdivuju, kolik jste toho stihli :)

  TheWayByA

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem :) Tomu sme sa čudovali aj my, mačičky boli rozkošné

   Delete
 19. Krásne fotky a krásne videjko, Peti! :) ♥ Muselo tam byť skvelo, ja som v Prahe ešte nebola no neviem sa dočkať, kedy tam pôjdem :))

  Candy | C a n d y G r a n t

  ReplyDelete
 20. Je super, že si sa vzala len tak do Prahy. Ja Prahu mám rada ale len tak, že občas sa tam pozriem ale nevedela by som si tam asi predstaviť žiť. Neviem. Ale to, že jedlo tam robia skvelé skoro na každom rohu tak to je nepochybná pravda <3

  KLAUDI

  ReplyDelete
 21. Krásné fotky, to jste si určitě moc užili! :-) Já už takhle Prahu ani moc nevnímám, studuji tam, takže mi to všechno tak nějak splývá... Ale takhle na fotkách vždy obdivuji, jak je to všechno krásné. :-)

  ReplyDelete
 22. Praha ma plno krásných zakouti a zrovna včera jsem byla na překrásné vyhlídce u Strahova. Koukám ze jste toho stihli hodně projít, ale i ochutnat. Ty donuty miluji a ten bananovy si kupuji vždycky :D Každopádně pěkný článek a hlavně ty fotky :)
  Inspiration by Linda

  ReplyDelete
 23. Úžasný článek! V Praze už jsem nebyla skoro rok a normálně mi začala chybět. Jedno oblíbené místo ale nedokážu vybrat. ��
  Musím pochválit fotky! A chci se tě zeptat, jak je upravuješ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ďakujem :) Upravujem ich v aplikácii VSCO

   Delete
 24. Praha je strašně krásná! ♥ Já mám prázdniny teď a chtěli jsme s přítelem taky někam vycestovat, ale kvůli jeho práci to není možné. Tak třeba o těch letních :)

  ELIS MINAROVÁ

  ReplyDelete
 25. krásné fotky! hrozně moc se mi líbí hlavně ty pohledy do uliček okolo hradu. I když tu bydlím, tak si procházky právě těma úzkýma uličkama vždycky užívám a kochám se. Můžu se zeptat jakým foťákem jsou focené? Pokukuju po novém foťáku a tak jsem zvědavá.

  Simply Living

  ReplyDelete
 26. Do Prahy sa tento rok určite chystám, dúfam ze mi to výjde. Nádherné fotky, vyzerá to tak že ste si výlet užili. :)

  ReplyDelete
 27. Prahu som zatiaľ navštívila len raz, ale hneď som si ju zamilovala a už sa neviem dočkať, kedy sa tam znovu pozriem.

  https://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  ReplyDelete

Post a Comment

Form for Contact Page (Do not remove)