BALEA TUCHMASKE BE A TIGER & BE A PANDA

January 3, 2018

Prvým poriadnym článkom na blogu v novom roku bude recenzia na látkové pleťové masky od Balei. Tieto pleťové masky sú v dvoch variantách, so vzorom pandy a tigra a keď som ich prvýkrát uvidela na instagrame DMky, hneď som vedela, že ich musím vyskúšať. Už len ten design vám hovorí, aby ste si ich kúpili a vyskúšali.A little bit more about it...

osviežujúce pleťové masky s kyselinou hyalurónovou na hydratáciu pleti
• maska s motívom tigra obsahuje extrakt z granátového jablka
• maska s motívom pandy obsahuje extrakt zo zeleného čaju
• vegan, vhodné pre všetky typy  pleti
• 1 kus masky na 1 použitie - cca 3€

Masku stačí len vybrať z obalu, dať na vyčistenú pleť a nechať na pleti pôsobiť po dobu 10-20 minút. Zvyšky sa potom majú jemne vmasírovať do pleti.Tuchmaske Be a Tiger

Ako prvú som skúšala túto tigriu masku Be a Tiger a dávala som do nej naozaj veľkú nádej a dá sa povedať, že aj vysoké nároky. Ešte nikdy predtým som látkové masky na pleť od Balei neskúšala, jedine od Sephory a tie boli úžasné, takže som bola naozaj veľmi zvedavá, aká maska bude. 

Musím povedať, že je dosť napustená a mazľavá, takže celé ruky od nej budete mať mokré, avšak za čo mala u mňa plus a to platí pre obe, že na tvári pekne držali a vôbec po krku a dekolte nestekali dole, ako sa to stáva pri niektorých látkových masiek.

Na pleti obe masky príjemne chladili. Pre obe taktiež platí, že zanechali pleť zmatnenú, napnutú a dobre hydratovanú. Čo sa však týka priamo tejto masky, na pleti ostalo až príliš veľa zvyškov, vôbec sa nedali do pleti vmasírovať a po nejakej dobe na pleti som mala taký zvláštny pocit a pleť ma neskôr trošku pálila. Masku som si teda zmyla vlažnou vodou, no pleť na ňu reágovala veľmi zvláštne, takže túto tigriu masku by som si už určite nekúpila.Tuchmaske Be a Panda

Iné to však bolo práve s maskou s motívom pandy Be a Panda. Táto mojej pleti vyhovovala oveľa viac, krásne ju hydratovala, zanechala ju vypnutú, zmatnenú a doslova sviežu. Na pleti v tomto prípade ostalo oveľa menej zvyškov, ale aj tak som si ju radšej zmyla. Do tejto masky by som určite išla kľudne aj opäť a pokiaľ by ste sa medzi nimi rozhodovali, určite skôr odporúčam vyskúšať práve túto druhú, avšak každému vyhovuje niečo iné. Podľa mňa sú masky skvelé aj ako darček a určite každého potešia.


🗢🗢🗢🗢🗢

3/5 bodov
Join the conversation!

  1. Tieto masky som skúšala aj ja a musím povedať že estetický efekt je väčší ako ten praktický. Ja osobne som veľké zmeny na tváry nevidela, ale aspoň to bola sranda.
     xxAlexandra MS ALWAYS LATE

    ReplyDelete
  2. No tak to vypadá naprosto dokonaleeeee:D. Hned jak budu zdravá jdu do drogérie:D.
    Windy pink style

    ReplyDelete
  3. ja som tiež podľahla týmto limitkám v Dm-ke a kúpila som si obidve. Ale skúsila som len tú pandovu a tá bola úžasná, fakt pleť hydratovala a nechala ju sviežu, druhú masku som dala však kamarátke a asi som aj lepšie spravila, keď píšeš, že nebola až taká dobrá, no musím sa jej spýtať :)

    ReplyDelete
  4. Ty jsem ještě nezkoušela, ale mají nádherný obal ♥

    SmileThess

    ReplyDelete
  5. Tak o těhle maskách jsem ještě neslyšela od balea, ale zaujaly mě ! :D je to moc pěkný nápad :D

    http://shardofdreams.blogspot.cz

    ReplyDelete
  6. Takové veselé a roztomilé. Masky jsem ještě nezkoušela, ale po pandě se určitě podívám. :-)
    welcometomyworld

    ReplyDelete
  7. No ale ! Ty jsou nádhernééé ♥ Mám doma No drama lama ale na té není žádný obrázek:D

    ZanetMlcak

    ReplyDelete
  8. Tiež som si ich kúpila pred pár dňami. :) Už sa teším až ich vyskúšam

    AN Beauty Blog

    ReplyDelete
  9. It looks supercute!!! Id love to try it ;)

    Kisses,
    http://perfectlyimperfect92.blogspot.com/

    ReplyDelete
  10. Great post dear, i love your blog :)
    I follow your blog(#40) so if you want you can follow me back

    http://doroty4.blogspot.hr/2018/01/cooking-with-me-oreo-cheesecake.html

    ReplyDelete

Latest Instagrams

© FRENCHSTYLE. Design by FCD.