ELKA UNDERWEAR

June 24, 2017

Elka Underwear je značka, s ktorou sa podľa mňa ešte nestretlo veľa ľudí a tak som sa rozhodla, že vám ukážem, aké krásne vecičky robia. Táto značka pochádza z Česka a je zameraná na výrobu nie len trenírok na spanie. Mňa ihneď zaujal ich nápad na "trenky pre páry" a akonáhle som uvidela tie krásne kúsky, musela som niečo od nich objednať aj ja.


Keďže mal priateľ narodeniny, rozhodla som sa, že tento netradičný darček kúpim. Na výber je naozaj veľa motívov, ktorých ponuka sa stále rozširuje, no ja som sa tak veľmi zamilovala do týchto ovečkových, že som iné ani nechcela. Najprv ma veľmi mrzelo, že som to práve stihla vtedy, keď ich momentálne nemali na sklade, no po niekoľko týždňovom čakaní som sa konečne dočkala a trenírky hneď objednala. No nie sú krásne? Spokojná som s nimi bola nie len ja, ale aj priateľ, ktorému veľmi vyhovuje ich pohodlnosť.

Podľa mňa je to veľmi originálny a skvelý darček, ktorý určite poteší. Pokiaľ si práve trenírky nechcete skombinovať, tak si pokojne nájdete aj iné motívy. Čoho som sa veľmi obávala, bolo číslovanie. Aj keď som teda chudá, stále som rozmýšľala, akú veľkosť si zvoliť, aj napriek tabuľke s veľkosťami. Keďže mi stále vychádzalo S a nohavice mám 34, aj tak som sa bála, že by ma ťahali či tlačili a preto som sa nevedela rozhodnúť. Nakoniec som si teda vybrala predsa len S a aj keď mi sedí a trenírky ma neťahajú, asi by mi bolo pohodlnejšie M. Takže pokiaľ by vás tento krásny darček zaujal alebo by ste chceli urobiť radosť sebe, nebojte sa zobrať si aj o číslo väčšiu veľkosť, predsa len sú na spanie a mali by byť čo najpohodlnejšie


Trenírky prídu v peknom darčekovom balení, takže s nejakým balením si vôbec nemusíte robiť starosti, teda pokiaľ ide o darček. Ako som už spomínala, vyrábajú sa v Česku a sú zo 100% bavlny.
Poznáte túto značku? Páči sa vám tento motív? Vedeli by ste si ich predstaviť ako darček?

Join the conversation!

 1. Jé, super dárek, vypadají moc hezky!

  ReplyDelete
 2. krásné, značku znám pouze z blogů, dříve jsem někde zahlédla pár článků. :) moc pěkné.

  Somethingbykate

  ReplyDelete
 3. Značku vôbec nepoznám, no trenírky vyzerajú roztomile a ako darček sú úplne ideálne :)

  ReplyDelete
 4. Pěkný článek :) o značce jsem ještě neslyšela, ale vypadají super a je to určitě originální nápad na dárek :)

  ReplyDelete
 5. motív je krásny, značku nepoznám vobec :D

  ReplyDelete
 6. Já tu značku znám a je to naprosto super nápad! :) Originální nápad na dárek. Mě se tam nedávno líbily obláčkové :)
  Meet My Lovely World

  ReplyDelete
 7. Značku znám, ale zatím jsem od nich nic neobjednala a jen po jejich výrobcích koukám. Tyhle jsou moc hezké.:)
  Blog na zabití

  ReplyDelete
 8. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete

Latest Instagrams

© FRENCHSTYLE. Design by FCD.